Umów się na spotkanie

Opowiedz mi kim jesteś, co lubisz, czym się zajmujesz, jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania. Kiedy poznam Cię lepiej, będę mogła szybko i sprawnie pomóc Ci w wyborze ubrań idealnych. Przeanalizuję Twoją sylwetkę i określe typ kolorystyczny, ustale pasujące do Ciebie fasony i barwy. W kwestii zakupów w 100% możesz polegać na mnie. To ja będę biegać pomiędzy wieszakami i szukać ubrań, które Ty spokojnie przymierzysz. Ze zdjęć zakupionych rzeczy przygotuję Ci minimum dziesięć zestawów do noszenia – to narzędzie ułatwi Ci codzienne ubieranie się.

Odległość nie jest dla mnie żadną przeszkodą. Pracuję w całej Polsce. Jeśli masz takie życzenie, wybiorę się z Tobą na zakupy do europejskich stolic mody – Paryża, Londynu, Mediolanu, Berlina. Które miejsce wybierasz? Znam tam świetne sklepy, wiem gdzie szukać dobrych cen. Trasę zakupów dostosuje do Twojego budżetu, a cały wyjazd zorganizuję za Ciebie.

Moje usługi, to również świetny pomysł na oryginalny prezent. Podaruj zakupy ze stylistką w formie bonu podarunkowego bliskiej osobie. Pomogę Ci również w zorganizowaniu i przeprowadzeniu profesjonalnej sesji zdjęciowej. Prowadzę także szkolenia dla osób, które chcą zostać osobistymi stylistami. Wspieram także firmy, doradzając im jako ekspert od wizerunku i dress codu. Twoim pracownicy docenią dodatkowy benefit pozapłacowy w postaci konsultacji ze stylistką, a Ty będziesz dumny z wyglądu osób, które reprezentują Twoją firmę.


1. Napisz lub zadzwoń

Umów się na niezobowiązującą rozmowę. Porozmawiamy o Twoich potrzebach. Przekonaj się, że specjalista od wizerunku, to nie fanaberia zarezerwowana tylko dla elit, ale sposób na to, aby czuć się pewnie i świetnie wyglądać za niewygórowaną cenę.

2. Współpraca

Wspólnie ustalimy priorytety zakupowe. Przeanalizuję Twoją sylwetkę,  dzięki temu dowiem się  jaki styl idealnie pasuje do Ciebie. Ustalimy co zostaje w szafie u Ciebie, a jakich rzeczy i kolorów musisz unikać. Podpowiem Ci kilka trików, które podkreślą Twoje walory lub pomogą ukryć mankamenty figury.

3. Działanie

Ruszamy na zakupy! Twoim zadaniem jest przymierzać ubrania i się przy tym fantastycznie bawić. Resztę zostaw mnie. Kiedy skończymy, będziesz mieć zestawy ubrań, w których niezależnie od sytuacji będziesz wyglądać stylowo i czuć się swobodnie. Kiedy się widzimy na zakupach?


+48 516 540 444 iwona@strefastylu.com.pl

Napisz do mnie

Jeśli masz pytanie dotyczące stylowego ubierania się lub po prostu chcesz się z mną skontaktować - wypełnij formularz poniżej.

*Pola obowiązkowe


TOP