MOJA HISTORIA

Trochę o mnie

Jeśli chcesz coś zmienić na lepsze w swoim wyglądzie, to zdecydowanie mogę Ci pomóc.

Poznajmy się!

Witam Cię serdecznie i zapraszam do odkrycia kim jestem. Nazywam się Iwona Ryszkowska. Moją pasją odkąd pamiętam są: moda i ludzie. Dlatego w 2010 roku postanowiłam zamienić pasję w zawód. Od tamtej chwili spełniam się zawodowo jako Osobista Stylistka, Kreator Wizerunku i Doradca ds. dress code.

Początki nie były łatwe. Postawiłam sobie ambitny cel: stać się topową Stylistką w Polsce. Musiałam na każdym kroku udowadniać, co potrafię. Pokazywać, że nowej, nikomu nie znanej stylistce można zaufać w kwestii wizerunku i ubioru.

Jak osięgnąłam sukces

Wrodzony upór, oraz to, że kocham mój zawód i pomagać ludziom pomógł mi osiągnąć mój cel. Z czasem coraz więcej osób zaczęło mi ufać i polecać moje usługi innym. Tak trafiłam do świata telewizji i polityki, a na liście moich klientów zaczęły się pojawiać coraz bardziej znane nazwiska.

Siła poleceń zadowolonych klientów jest ogromna. Dzięki nim, dziś jestem w pierwszej trójce najbardziej topowych Stylistek w Polsce. Stale współpracuję ze stacjami telewizyjnymi TVN24 Biznes i Świat, TVP Info oraz TVP2 „Pytanie na śniadanie”. Wypowiadam się też często w stacjach radiowych: TOK FM, Kolor. Współpracuję też z osobami publicznymi, pomagając im dbać o wizerunek.

Jestem autorką licznych publikacji poświęconych wizerunkowi biznesowemu w „Gazecie Finansowej” oraz magazynach „Office Manager”, „Businesswoman & Life”, „Nowa Sprzedaż”, „Law Business Quality”, „Imperium Kobiet”, czy „Wesele”.

Co nie oznacza, że spoczęłam na laurach. Nadal pogłębiam moje kompetencje inwestuje w szkolenia, aby świadczyć usługi moim klientom na najwyższym światowym poziomie. Chętnie dzielę się wiedzą i doświadczeniem, dlatego jestem Ambasadorką Przedsiębiorczości Kobiet i Mentorką w programach wspierania przedsiębiorczości wśród kobiet i młodzieży. Dlatego w kwestii swojego wizerunku możesz mi zaufać.

Jak mogę Ci pomóc?

Ubrania mają dać Ci komfort psychiczny i pewność siebie, dlatego muszą być zgodne z Twoim charakterem, osobowością i potrzebami. Nauczę Cię co i na jaką okazję włożyć, jak budować zestawy ubrań i łączyć kolory. Twoja samodzielność i pewność w doborze odpowiednich ubrań i dodatków znacznie wzrośnie.

Wiesz, że masz około 5 sekund na zrobienie POZYTYWNEGO pierwszego wrażenia? Przez tych pierwszych kilka chwil Twój ubiór mówi za Ciebie. Jako Twój Osobisty Doradca pokażę Ci jak się ubrać, żeby zawsze wywołać pozytywne wrażenie. Jak za pomocą garderoby stworzyć lepszą wersję siebie.

mój Klient Ryszard, lekarz i autor książek

Zaufali mi

tvp info
Mary Kay
TVN24 bis
Pytanie na Śniadanie
Microsoft
akademia kobiet sukcesu
ambasada kobiet biznesu
belvita
bni
bussinness woman & life
Bytom
Deni Cler
dzień dobry tvn
econsulting
EY
gazeta finansowa
giacomo conti
hera
hrk
imprerium kobiet
lavard
low business quality
mazars
modo
neste oil
PGMB
polsat
pretty one
sgh - Główna Szkoła Handlowa w Warszawie
Samsung
simple
sygnity
toastmaster international
Bank zachodni WBK
W. Kruk
Wólczanka

1. Napisz lub zadzwoń

Umów się na niezobowiązującą rozmowę. Porozmawiamy o Twoich potrzebach. Przekonaj się, że specjalista od wizerunku, to nie fanaberia zarezerwowana tylko dla elit, ale sposób na to, aby czuć się pewnie i świetnie wyglądać za niewygórowaną cenę.

2. Współpraca

Wspólnie ustalimy priorytety zakupowe. Przeanalizuję Twoją sylwetkę,  dzięki temu dowiem się  jaki styl idealnie pasuje do Ciebie. Ustalimy co zostaje w szafie u Ciebie, a jakich rzeczy i kolorów musisz unikać. Podpowiem Ci kilka trików, które podkreślą Twoje walory lub pomogą ukryć mankamenty figury.

3. Działanie

Ruszamy na zakupy! Twoim zadaniem jest przymierzać ubrania i się przy tym fantastycznie bawić. Resztę zostaw mnie. Kiedy skończymy, będziesz mieć zestawy ubrań, w których niezależnie od sytuacji będziesz wyglądać stylowo i czuć się swobodnie. Kiedy się widzimy na zakupach?


+48 516 540 444 iwona@strefastylu.com.pl

Napisz do mnie

Jeśli masz pytanie dotyczące stylowego ubierania się lub po prostu chcesz się z mną skontaktować - wypełnij formularz poniżej.

*Pola obowiązkowe


TOP