Dla firm

Biznesowe sesje zdjęciowe

moja Klientka Joasia, właścicielka apteki

Dlaczego warto?

Zyskujesz stylowe i profesjonalne zdjęcia, które możesz wykorzystać na portalach społecznościowych, w CV, na stronie internetowej, w mediach i wypowiedziach, pod którymi się podpisujesz. Fotografia Twojej osoby decyduje o pierwszym wrażeniu: o tym czy budzisz zaufanie oraz pozytywne emocje wśród potencjalnych partnerów biznesowych.

Co konkretnie otrzymujesz?

  • kompleksowo zrealizowaną sesję zdjęciową
  • zestawy ubrań na potrzeby sesji
  • makijaż i uczesanie
  • zestaw wyretuszowanych zdjęć oraz pamiątkowe zdjęcia z backstage
  • pożądany wizerunek na potrzeby komunikowania się w biznesie lub piękną pamiątkę
  • Są chwile, które chcesz zatrzymać w pamięci na zawsze, a może potrzebujesz ciekawych zdjęć na swoją stronę internetową / bloga / portale społecznościowe. Pomogę uwiecznić Twoje najpiękniejsze chwile i potrzeby na zdjęciach.

    moja Klientka Ania, radca prawny

    moja Klientka Joasia, właścicielka apteki

    Wystarczy, że zarezerwujesz chwilę czasu i dobry humor

    Kompleksowo zajmę się organizacją sesji. Przygotuję scenariusz, znajdę miejsce, fotografa, wizażystkę, fryzjera. Stworzę konkretne stylizacje, będę nadzorować przebieg sesji oraz jej efekty. Wraz z ekipą sprawimy, że pozowanie przed obiektywem aparatu nie będzie Cię stresować. Otrzymasz od nas nie tylko piękne sesyjne zdjęcia, ale także tzw. backstage, czyli fotografie pokazujące kulisy pracy, które doskonale sprawdzają się w mediach społecznościowych.

    Jakich efektów możesz się spodziewać?

    Przygotujemy dla Ciebie zestaw zdjęć, który wykorzystasz do:

    • podniesienia zaufania osób przeglądających Twoją stronę Internetową. Pomyśl, jeżeli korzystasz z banków zdjęć i ktoś widzi te same zdjęcia już na kolejnej stronie internetowej, to jakie emocje mu towarzyszą? Wyróżnij się na rynku dzięki autentycznym zdjęciom, które buduja zaufanie od pierwszego spojrzenia.
    • zaangażujesz ludzi w social media. Nic nie działa tak dobrze na zaangażowanie, jak zdjęcia osób. Realnych osób.
    • skończą się problemy z przygotowaniem materiałów firmowych, katalogów i reklam. Otrzymasz arsenał zdjęć do wykorzystania w różnych kontekstach.
    • profesjonalna sesja zdjęciowa to potężne narzędzie marketingowe, ponieważ obrazy są wielokrotnie szybciej przetwarzane i zapamiętywane przez ludzki mózg

    mój Klient Rafał, pracownik działu HR

    mój Klient Mariusz, przedsiębiorca

    Dla kogo jest sesja zdjęciowa?

    • osób na ekspnowanych stanowiskach, które udzielają wywiadów / wykładów, piszą artykuły, widnieją na stronach www swoich firm
    • firm oferujących produkty kupowane wzrokiem: designerskich, projektowych, marketingowych, ubraniowych, gastronomii
    • firm, które chcą wyróżnić się na rynku przez pokazanie walorów estetycznych
    • przedsiębiorstw, które inwestują, aby wszystko w rzeczywistości wyglądało pięknie - pora pokazać to szerokiej publiczności
      w Internecie

    Zaufali mi

    tvp info
    Mary Kay
    TVN24 bis
    Pytanie na Śniadanie
    Microsoft
    akademia kobiet sukcesu
    ambasada kobiet biznesu
    belvita
    bni
    bussinness woman & life
    Bytom
    Deni Cler
    dzień dobry tvn
    econsulting
    EY
    gazeta finansowa
    giacomo conti
    hera
    hrk
    imprerium kobiet
    lavard
    low business quality
    mazars
    modo
    neste oil
    PGMB
    polsat
    pretty one
    sgh - Główna Szkoła Handlowa w Warszawie
    Samsung
    simple
    sygnity
    toastmaster international
    Bank zachodni WBK
    W. Kruk
    Wólczanka

    Dlaczego uważam, że mogę Ci skutecznie pomóc?

    Nazywam się Iwona Ryszkowska. Ubiorę Cię w styl i pewność siebie. Jestem specjalistą ds wizerunku i osobistą stylistką.

    Od kiedy pamiętam pasjonują mnie: moda i ludzie. Dlatego od 7 lat spełniam się zawodowo jako Osobista Stylistka, Kreator Wizerunku i Doradca ds. dress code.

    Chętnie dzielę się wiedzą i doświadczeniem, dlatego jestem Ambasadorką Przedsiębiorczości Kobiet i Mentorką w programach wspierania przedsiębiorczości wśród kobiet i młodzieży.

    Stale współpracuje ze stacjami telewizyjnymi TVN24 Biznes i Świat, TVP Info oraz TVP2 „Pytanie na śniadanie”. Wypowiadam się też często w stacjach radiowych: TOK FM, Kolor.

    Możesz znać mnie z publikacji poświęconych wizerunkowi biznesowemu w „Gazecie Finansowej” oraz magazynach „Office Manager”, „Businesswoman & Life”, „Nowa Sprzedaż”, „Law Business Quality”, „Imperium Kobiet”, czy „Wesele”.

    Co najważniejsze? Pierwsze konsultacje za darmo! Sprawdź moje umiejętności i ciesz się zestawem ubrań, które zapewnią Ci stylowy wygląd, pewność siebie i doskonałe samopoczucie. Do zobaczenia! :)

    Wojciech, Poznań

    Sesja była przygotowana bardzo sprawnie. Praktycznie o nic nie musieliśmy się martwić. Przyjazd do Poznania i spędzenie z nami całego dnia nie był dla Iwony problemem. Efekty sesji są dla nas bardzo zadowalające. Dziękujemy za owocną współpracę.

    Max, Warszawa

    Iwonę zaprosiliśmy do współpracy przy firmowej sesji po poleceniu przez znajomego. I nie zawiedliśmy się, pełen profesjonalizm Iwony pozwolił przeprowadzić całe wydarzenie bardzo sprawnie i w bardzo sympatycznej atmosferze. Cały zespół bardzo dziękuje

    Maria, 54, Katowice

    Potrzebowaliśmy profesjonalnych zdjęć do naszej nowej strony internetowej. Nawet się nie zorientowałam, kiedy było już po sesji. Iwona, to profesjonalistka w każdym calu, która działa z prędkością błyskawicy. Nie wiedziałam, że mogę tak dobrze wyglądać na zdjęciach. Myślę, że nasza współpraca z Iwoną na profesjonalnej sesji zdjęciowej się nie zakończy.

    warsztaty dla mężczyzn w firmie Sage

    Ile kosztuje biznesowa sesja zdjęciowa?

    Ze względu na wiele paramentrów, które mają wpływ na ostateczną cenę, ostateczną wycenę przedstawiam po wcześniejszej rozmowie.

    Co jeszcze jest ważne?

    Pracujemy w Polsce i w krajach europejskich. Każdy Klient anglojęzyczny może czuć się komfortowo podczas spotkań ze mną. Język nie jest barierą.

    Otrzymasz kompleksowe podejście:

    Od wyboru lokalizacji, poprzez fotografa, makijaż, fryzurę, przygotowanie zestawów ubrań, retusz, przekazanie plików.

    +48 516 540 444 iwona@strefastylu.com.pl

    W jaki sposób zamówić biznesową sesję zdjęciową?

    Napisz do mnie na adres: iwona@strefastylu.com.pl lub zadzwoń
    516 540 444, aby otrzymać indywidualną ofertę.

    *Pola obowiązkowe


    TOP