Dla firm

Abonamenty wizerunkowe dla firm

Jak zadbać o wizerunek firmy i dodatkowo wynagrodzić pracowników?

Pracownicy są wizytówką Twojej firmy, a ich profesjonalny wygląd jest dla Ciebie opłacalną inwestycją. Usługa abonament wizerunkowy pomoże Ci stworzyć profesjonalny i spójny wizerunek wszystkich pracowników. Konsultacje dopasowuję do zajmowanego stanowiska oraz osobowości pracowników.

To również atrakcyjny, dodatkowy i oryginalny benefit pozapłacowy. Właśnie dlatego opracowałam abonament wizerunkowy, czyli najmocniejszy i najbardziej zaawansowany model współpracy.

Czego konkretnie możesz się spodziewać?

Przede wszystkim zyskasz pewność, że pracownicy, którzy reprezentują Twoje interesy zawsze będą odpowiednio ubrani adekwatnie do biznesowej okoliczności. Dlaczego? Ponieważ w ramach abonamentu mają możliwość stałej konsultacji ubioru ze stylistką.

Często sami pracownicy nie mają własnych środków, aby skorzystać z usług stylistki. Tym bardziej docenią  dodatkowy benefit, a większa pewność jaką daje profesjonalny wygląd, przełoży się na zwiększoną ilość sfinalizowanych transakcji. 

Tego nigdzie nie znajdziesz...

Jako pierwsza stylistka ubioru w Polsce wprowadziłam usługę abonamentów wizerunkowych dla firmy.
W ramach której, pracownicy są pod stałą opieką stylistki, która oferuje pomoc wizerunkową udzielaną drogą elektroniczną, telefoniczną lub w drodze osobistych konsultacji dotyczącą autoprezentacji, wpływu wizerunku na sprzedaż, mowy ciała, stylowego ubioru pracowników, doboru fasonów i kolorów, doboru okularów i zegarków, fryzur, makijażu biznesowego.

doradcy i klientki Nest Bank, nad których wizerunkiem pracowałam

mój Klient Rafał, pracownik działu HR

Jakiej pomocy możesz oczekiwać?

(pakiet obejmuje też wiele innych, indywidualnych)

 • całodzienny dyżur stylistki w siedzibie Twojej firmy w ustalonym terminie, podczas którego pracownicy mogą przynieść swoje ubrania do konsultacji
 • zdalna pomoc w doborze ubrań na podstawie zdjęć i video w smartphonie
 • stworzenie idealnego stylu i pomoc w osiągnięciu tego efektu poprzez ubrania, fryzurę, okulary, dodatki;
 • przygotowanie przez stylistkę zestawów gotowych do noszenia ze zdjęć posiadanych obecnie przez pracownika ubrań, butów, dodatków przejrzenie ubrań i dodatków podczas osobistej konsultacji we wskazanym miejscu
 • przygotowanie palety optymalnych kolorów i listy najlepszych fasonów
 • przygotowanie listy zakupów wraz ze zdjęciami i linkami - potrzebnych, aby osiągnąć pożądany efekt wizerunkowy
 • pokazanie błędów w obecnym ubiorze oraz trików, jak go zmienić

Kto najczęściej korzysta z moich usług

Z moich usług korzystają przedsiębiorcy, którym zależy na najlepszych pracownikach:

 • kadra zarządzająca firm i korporacji, tych dużych i mniejszych (bardzo często mężczyźni!)
 • właściciele firm
 • członkowie zarządów
 • managerowie
 • liderzy zespołów
 • handlowcy, doradcy klienta

mój Klient Mariusz, przedsiębiorca

Zaufali mi

tvp info
Mary Kay
TVN24 bis
Pytanie na Śniadanie
Microsoft
akademia kobiet sukcesu
ambasada kobiet biznesu
belvita
bni
bussinness woman & life
Bytom
Deni Cler
dzień dobry tvn
econsulting
EY
gazeta finansowa
giacomo conti
hera
hrk
imprerium kobiet
lavard
low business quality
mazars
modo
neste oil
PGMB
polsat
pretty one
sgh - Główna Szkoła Handlowa w Warszawie
Samsung
simple
sygnity
toastmaster international
Bank zachodni WBK
W. Kruk
Wólczanka

Dlaczego uważam, że mogę Ci skutecznie pomóc?

Nazywam się Iwona Ryszkowska. Ubiorę Cię w styl i pewność siebie. Jestem specjalistą ds wizerunku i osobistą stylistką.

Od kiedy pamiętam pasjonują mnie: moda i ludzie. Dlatego od 7 lat spełniam się zawodowo jako Osobista Stylistka, Kreator Wizerunku i Doradca ds. dress code.

Chętnie dzielę się wiedzą i doświadczeniem, dlatego jestem Ambasadorką Przedsiębiorczości Kobiet i Mentorką w programach wspierania przedsiębiorczości wśród kobiet i młodzieży.

Stale współpracuje ze stacjami telewizyjnymi TVN24 Biznes i Świat, TVP Info oraz TVP2 „Pytanie na śniadanie”. Wypowiadam się też często w stacjach radiowych: TOK FM, Kolor.

Możesz znać mnie z publikacji poświęconych wizerunkowi biznesowemu w „Gazecie Finansowej” oraz magazynach „Office Manager”, „Businesswoman & Life”, „Nowa Sprzedaż”, „Law Business Quality”, „Imperium Kobiet”, czy „Wesele”.

Co najważniejsze? Pierwsze konsultacje za darmo! Sprawdź moje umiejętności i ciesz się zestawem ubrań, które zapewnią Ci stylowy wygląd, pewność siebie i doskonałe samopoczucie. Do zobaczenia! :)

Krzysiek, 31

To był strzał w 10! Ta poszetka ma moc. Kilka osób zwróciło na nią uwagę, dobrze że mnie przekonałaś.

Ewelina, 33, Kraków

Spotkanie z Tobą dało mi wiele do myślenia. Uświadomiłaś mi, że biznesowy strój nie musi być nudny. Zestawy, które dla mnie przygotowałaś sprawdzają się w 100%. Czuję się w nich pewnie, swobodnie, profesjonalnie i co najważniejsze, kobieco

Antoni, 45

Twoje wskazówki, rady i rzeczowa opinia były dla mnie bardzo pomocne. Nie mam już dylematów w co ubrać się na spotkanie z klientami. Dziękuję.

warsztaty dla mężczyzn w firmie Sage

Ile kosztuje abonament wizerunkowy dla Twojej firmy?

To najbardziej zaawansowana forma współpracy, w której korzystasz z mojego wsparcia i konsultacji kiedy tylko potrzebujesz. Ceny ustalane są indywidualnie, proporcjonalnie do wielkości potrzeb.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Wynagrodzenie ma charakter stały (ryczałtowy) i jest płatne pod koniec każdego miesiąca świadczenia usług na podstawie wystawionej faktury VAT. Rozwiązanie pakietu następuje z miesięcznym okresem wypowiedzenia

+48 516 540 444 iwona@strefastylu.com.pl

W jaki sposób zamówić abonament wizerunkowy dla Twojej firmy?

Ze względu na ograniczoną dostępność abonamentów, spowodowaną moim zaangażowaniem czasowym, którego wymaga usługa premium, tę ofertę przedstawiam wyłącznie osobom, które wcześniej przejdą przez przegląd szafy oraz zakupy ze mną. Wyłącznie osoby, które posiadają już pewną świadomość, które zostały przeze mnie przeszkolone w trakcie wspólnych zakupów wyciągną wszystkie korzyści z abonamentu wizerunkowego.


TOP