Bon prezentowy

Pewnie zgodzisz się, że...

Ubrania są jednym z najchętniej wybieranych prezentów. Problem pojawia się na etapie doboru rozmiaru, koloru, czy fasonu. Proponuję Ci pójść innym tropem. Zamiast ubrania wybierz coś, co na zawsze odmieni sposób ubierania się obadrowanej osoby: voucher na przegląd szafy, zakupy ze stylistką, czy całkowitą metamorfozę.

Szukasz pomysłu na oryginalny prezent?
Podaruj bon na usługi profesjonalnej stylistki.

Co otrzymujesz

Ładnie zapakany voucher, który możesz od razu przekazać w formie prezentu na dowolną okazję. Niezależnie, czy będzie to Boże Narodzenie, urodzinowa impreza, czy wspólnie zrealizowana transkacja biznesowa. Bon możesz zamówić w dowolnym momencie. Nie musisz planować zakupu z dużym wyprzedzeniem. Daję gwarancję, że dotrze do Ciebie na czas. Wyślę go do Ciebie kurierem na mój koszt. W ciągu 24 godzin od zamówienia go znajdzie się u Ciebie, w dowolnym miejscu w Polsce.

moja Klientka Joanna, właścicielka apteki

moja Klientka Alicja, projektantka toreb

Ile razy w życiu dostałaś bon do profesjonalnej stylistyki?

W takim razie na 100% zgodzisz się, że to bardzo nietuzinkowy i spersonalizowany prezent. Ty decydujesz, którą usługą chcesz obdarować bliską osobę. Czekasz tylko 24 godziny na dostawę, a najlepsze jest to, że nic za nią nie płacisz. Bon wazny jest roki można go zrealizować w dowolnym miejscu w Polsce.


moja Klientka Joasia, właścicielka apteki

Bon prezentowy na każdym robi wrażenie! Obdarowana osoba poczuje się wyróżniona, a Twój pomysł z pewnością zostanie doceniony. Przecież każdy chce modnie i stylowo wyglądać. Bon Prezentowy ma spersonalizowany charakter. Może dotyczyć każdej naszej usługi.

Co mogę Ci zagwarantować?

  • bon prezentowy o wartości dostosowanej do Twojego budżetu
  • spersonalizowaną usługę przygotowaną dla bliskiej Ci osoby
  • pewność, że Twój prezent zostanie zapamiętany na długo
  • nielimitowany czas spotkania ze stylistką dla obdarowanego bonem

To wyjątkowy prezent dla tych, którzy

  • szukają szczególnego prezentu dla bliskiej osoby
  • chcą wręczyć nietuzinkowy prezent, który zostanie zapamiętany
  • znają wyjątkową osobę, której chcieliby się odwdzięczyć

Zaufali mi

tvp info
Mary Kay
TVN24 bis
Pytanie na Śniadanie
Microsoft
akademia kobiet sukcesu
ambasada kobiet biznesu
belvita
bni
bussinness woman & life
Bytom
Deni Cler
dzień dobry tvn
econsulting
EY
gazeta finansowa
giacomo conti
hera
hrk
imprerium kobiet
lavard
low business quality
mazars
modo
neste oil
PGMB
polsat
pretty one
sgh - Główna Szkoła Handlowa w Warszawie
Samsung
simple
sygnity
toastmaster international
Bank zachodni WBK
W. Kruk
Wólczanka

Dlaczego uważam, że mogę Ci skutecznie pomóc?

Nazywam się Iwona Ryszkowska. Ubiorę Cię w styl i pewność siebie. Jestem specjalistą ds wizerunku i osobistą stylistką.

Od kiedy pamiętam pasjonują mnie: moda i ludzie. Dlatego od 7 lat spełniam się zawodowo jako Osobista Stylistka, Kreator Wizerunku i Doradca ds. dress code.

Chętnie dzielę się wiedzą i doświadczeniem, dlatego jestem Ambasadorką Przedsiębiorczości Kobiet i Mentorką w programach wspierania przedsiębiorczości wśród kobiet i młodzieży.

Stale współpracuje ze stacjami telewizyjnymi TVN24 Biznes i Świat, TVP Info oraz TVP2 „Pytanie na śniadanie”. Wypowiadam się też często w stacjach radiowych: TOK FM, Kolor.

Możesz znać mnie z publikacji poświęconych wizerunkowi biznesowemu w „Gazecie Finansowej” oraz magazynach „Office Manager”, „Businesswoman & Life”, „Nowa Sprzedaż”, „Law Business Quality”, „Imperium Kobiet”, czy „Wesele”.

Co najważniejsze? Pierwsze konsultacje za darmo! Sprawdź moje umiejętności i ciesz się zestawem ubrań, które zapewnią Ci stylowy wygląd, pewność siebie i doskonałe samopoczucie. Do zobaczenia! :)

Marek, 38, Poznań

Zakupy ze stylistką dostałem od żony w prezencie. Żona jest teraz zachwycona tym jak wyglądam, kobiety na ulicy się oglądają, czego chcieć więcej :).

Natalia, 47, Kraków

Bon prezentowy dostałam od męża na imieniny. Trafił w punkt, bo Iwona pomogła ujarzmić mi moją szafę. Dziękuję obojgu!

Waldemar, 46, Warszawa

Bon prezentowy to jeden z najbardziej oryginalnych prezentów, jakie dostałem w życiu. Choć początkowo byłem sceptycznie nastawiony do zakupów z nieznajomą kobietą, to teraz z czystym sumieniem mogę przyznać, że bardzo się myliłem. Iwona to profesjonalistka w każdym calu, a przy tym bardzo sympatyczna. Polecam każdemu.

Często doradzam widzom programu „Pytanie na śniadanie”
jako ekspertka od wizerunku i mody.

Ile kosztuje bon?

Bony możesz wykupić już od 700 zł netto.

Czego jeszcze możesz oczekiwać: Bon na zakupy ze stylistką może obejmować także budżet na zakupy. Nie będzie nadrukowanej wartości kwoty, którą przekazujesz na zakupy, a jedynie dyskretnie zasugeruję, do jakiej kwoty obarowana osoba może zrobić zakupy. Płacę wtedy środkami, które otrzymałam od Ciebie. Wszystko wedle Twojego życzenia!

+48 516 540 444 iwona@strefastylu.com.pl

Jak zamówić bon prezentowy?

Napisz do mnie na adres: iwona@strefastylu.com.pl lub zadzwoń
516 540 444, aby ustalić sposób przekazania bonu. Płatność nastąpi przelewem. Na całość mogę wystawić Fakturę Vat 23%, którą możesz wrzucić w koszty działalności gospodarczej. Voucher wyślę kurierem
w formie papierowej lub na życzenie - elektronicznej.

*Pola obowiązkowe


TOP